1

Gooooool: Poslušajte slavlje kosovskog komentatora nakon pogotka Dardanaca u Sautemptonu (VIDEO)

10/09/2019 - 21:39
2037 pregleda

Fudbalska reprezentacija Kosova igra večeras sa Engleskom u Sautemptonu u meču 5. kola kvalifikacija za Euro.

Foto

Veliki događaj za Dardance koji su na ostrvo doputovali kao drugoplasirana selekcija u grupi A.

Duel na stadionu Sent Meri nije mogao da počne bolje za goste: prošlo je tek pola minuta, kada je štoper tima "Tri lava" napravio neshvatljiv kiks, dodajući loptu Vedatu Muriću, koji je odmah proslijedio svom napadaču Valonu Beriši.

Špic Lacija je reagovao golgeterski i savladao čuvara mreže Džordana Pikforda.

Trans za nekoliko hiljada navijača Kosova u Sautemptonu, ali i za komentatora RT Kosovo, koji je u stilu južnoameričkih kolega dočekao i proslavio pogodak...

Slavlje gostiju bilo je kratkog vijeka. Već do poluvremena Hari Kejn i saigrači su napunili mrežu Arija Murića otišavši na odmor sa ogromnih 5:1...