1
min read
A- A+
Pročitano

ERSTE liga, 5. kolo: Derbi neporaženih i još tri meča u subotu, ''Studenti'' protiv Danilovgrada u ponedjeljak

08/11/2019 - 9:18
Autor:Fos Media
457 pregleda

Naredne subote diljem Crne Gore igraju se četiri meča 5. kola Prve A crnogorske lige, koje će biti zaključeno u ponedjeljak utakmicom Studentski centar - Danilovgrad.

d

Derbi runde između neporaženih Ibra i Sutjeske igra se u subotu, počev od 17 časova, u praznoj sali na Bandžovom brdu (zbog kazne od strane KSCG povodom dešavanja nakon meča 3. kola protiv Lovćena). Rožajci će bez podrške svojih navijača pokušati novi podvig, dok će gosti težiti da se izbore sa umorom i neugodnim rivalom za nastavak pobjedničke serije u našoj zemlji.

Sat vremena kasnije naš drugi ABA ligaš, cetinjski Lovćen, gostuje Primorju koje je trijumfovalo na oba do sada odigrana meča na svom terenu u Igalu. Ipak, gosti važe za apsolutne favorite, ali će tu ulogu morati da opravdaju na parketu.

Istovremeno sa tom utakmicom u danilovgradskoj Policijskoj akademiji održaće se meč između novajlija u eliti, All Starsa i Teoda, dok je za finiš subotnjeg programa planiran meč između Jedinstva i Zete koji počinje u 19 časova.

U ponedjeljak u 19 časova u ''Kući košarke'' Studentski centar i Danilovgrad igraju posljednji meč 5. runde.

Parovi, satnice i službena lica utakmica 5. kola ERSTE lige i 4. B lige:

KK IBAR – KK SUTJESKA subota 09. 11. 2019. 17:00, Dvorana na Bandžovom brdu, Rožaje
Sudije: M. Lučić, I. Radinović, Z. Radulović    
Delegat: D. Drobnjak

KK ALL STARS – KK TEODO subota 09. 11. 2019. 18:00, Policijska akademija, Danilovgrad
Sudije: N. Dragojević, I. Janjušević, S. Kuburović    
Delegat: M. Pantović

KK PRIMORJE 1945 – KK LOVĆEN 1947 BEMAX subota 09. 11. 2019. 18:00, SC IGALO, Herceg Novi
Sudije: S. Vujičić, M. Lakićević, V. Turčinović    
Delegat: B. Vuksanović

KK JEDINSTVO 1950 – KK ZETA subota 09. 11. 2019. 19:00, SC NIKOLJAC, Bijelo Polje
Sudije: K. Radinović, S. Vuković, K. Bajrović    
Delegat: Z. Nišavić

KK STUDENTSKI CENTAR – KK DANILOVGRAD ponedeljak 11. 11. 2019. 19:00, Kuća košarke, Podgorica
Sudije: B. Raičević, K. Gušmirović, D. Popović    
Delegat: Z. Marojević

I B MCKL - 4. kolo

KK MORNAR 2 – KK PODGORICA nedelja 10. 11. 2019. 12:00, SC TOPOLICA, Bar
Sudije: I. Kostić, D. Šanjević, N. Fulurija    
Delegat: B. Vučinić

KK KOTOR – KK PLJEVLJA nedelja 10. 11. 2019. 14:30, OŠ „Njegoš“, Kotor
Sudije: S. Kertbijev, B. Popović, R. Bubanja    
Delegat: B. Rašović

KK RUDAR – KK TARA BASKET nedelja 10. 11. 2019. 18:00, SC ADA, Pljevlja
Sudije: I. Lakićević, P. Đikanović, B. Šćekić    
Delegat: V. Damjanović

KK AKADEMIK – KK PRO BASKET ponedeljak 11. 11. 2019. 13:00, SPORTSKI I KULTURNI CENTAR UCG, Podgorica
Sudije: E. Kajević, S. Ćetković, N. Trifunović    
Delegat: R. Perović

piše: Miloš Stijepović

Pročitajte još:

 

Tagovi

is_sponsored
0
FOTO PRICHA
Off
slika_video_zamjena
Off

Komentari