4
min read
A- A+
Pročitano

Pogledajte ko su najbolji podgorički osnovci

11/06/2019 - 13:09
Autor:Fos Media
488 pregleda

U susret „Danu najboljih“ Glavni grad je objavio imena učenika podgoričkih osnovnih škola koji su nosioci diplome „Luča“. Takođe, objavljena su i imena učenika koji su osvojili nagrade na državnim takmičenjima učenika osnovnih škola.

Foto: FOS Media

Foto: FOS Media

OŠ „VLADIKA DANILO“:

  1. ANĐELA BUBANJA
  2. NEVENA VUKČEVIĆ
  3. NIKOLINA MARAŠ
  4. VLADA BOLJEVIĆ
  5. MATIJA MILIĆEVIĆ

 

OŠ „29. NOVEMBAR“ :

  1. ABIDA LJULJANOVIĆ

 

OŠ „RADOJICA PEROVIĆ“:

  1. JOVANA BOJANOVIĆ
  2. PAVLE BOJOVIĆ
  3. IVA BRNOVIĆ
  4. LUKA MIJOVIĆ
  5. LUKA RISTANOVIĆ
  6. HRISTINA RONDOVIĆ
  7. FILIP SPASOJEVIĆ
  8. ANĐELA ĆUKOVIĆ
  9. ANDREA ĐUKIĆ
  10. MATIJA TODOROVIĆ
  11. LUKA VEMIĆ
  12. ANASTASIJA VUKADINOVIĆ
  13. PETAR ABRAMOVIĆ
  14. KSENIJA BURIĆ
  15. NINA BRACANOVIĆ
  16. UROŠ RADUNOVIĆ
  17. BRANKO RAIČKOVIĆ
  18. ANDRIJA ŠOŠKIĆ
  19. EVA ZEČEVIĆ
  20. IVA DRAGAŠ
  21. MILICA ĐOKOVIĆ
  22. VIKTOR NOVAKOVIĆ
  23. SANJA PEŠIĆ
  24. MARIJA RADONJIĆ
  25. MILICA STOJANOVIĆ
  26. NINA VIDAKOVIĆ
  27. LAZAR VRATNICA
  28. STEFAN VULANOVIĆ

 

OŠ „VLADIMIR NAZOR“

  1. MAJDA LIKA
  2. STEFANA RAKOVIĆ
  3. ĐURAĐ JEVRIĆ
  4. OGNJEN SEKULOVIĆ
  5. KRISTINA MARKOVIĆ
  6. MATIJA POPOVIĆ
  7. JOVANA OSTOJIĆ
  8. TAMARA JOVOVIĆ
  9. ALEKSA RAKOVIĆ
  10. JOVANA VUJOŠEVIĆ
  11. JOVANA KEKOVIĆ
  12. MARKO PAVIĆEVIĆ
  13. MILENA RAJKOVIĆ
  14. BALŠA TOMOVIĆ
  15. MILENA VIDIĆ
  16. BARBARA MIĆOVIĆ

 

OŠ „SAVO PEJANOVIĆ“

  1. CANA BULATOVIĆ
  2. STEFAN PUPOVIĆ
  3. PAVLE RADOMAN
  4. NAĐA RAJKOVIĆ
  5. TEODORA KLJAJIĆ
  6. MARIJA KOVAČEVIĆ
  7. NAĐA MARETIĆ
  8. KSENIJA POPOVIĆ
  9. ANJA VEŠOVIĆ
  10. PETAR VLAHOVIĆ
  11. MATIJA VUKOVIĆ
  12. VALENTINA DANAJ
  13. MINJA STOJANOVIĆ 
  14. JOVANA TOŠKOVIĆ
  15. IRINA VUJOVIĆ

                        

OŠ „NIKO MARAŠ“

  1. LANA DOBROVIĆ
  2. OGNJENA RAŽNATOVIĆ

 

OŠ „PAVLE ROVINSKI“

       1.DUNJA ĐURANOVIĆ

  1. EMANUELA LJUTIĆ
  2. TAYRA REDŽEPAGIĆ
  3. BOJANA ŽIŽIĆ
  4. MILICA ŽIŽIĆ
  5. SAŠA MARTINOVIĆ
  6. ELENA VUJOŠEVIĆ
  7. TATJANA NIKOLIĆ
  8. STANICA PEKOVIĆ
  9. KSENIJA VASILJEVIĆ
  10. MITAR JANKOVIĆ
  11. KSENIJA TADIĆ
  12. FILIP FEMIĆ
  13. LANA JOVANOVIĆ
  14. KATARINA ŠLJUKIĆ
  15. VASILIJE AŠANIN
  16. TINA BOGOJEVIĆ
  17. ALEN GANJOLA
  18. IVA GLOMAZIĆ
  19. IGOR JOKOVIĆ
  20. ANJA KALUĐEROVIĆ
  21. TARA VUKAŠINOVIĆ

 

OŠ „MAKSIM GORKI“

  1. MILICA ĐUROVIĆ
  2. TARA JOKSIMOVIĆ
  3. KATARINA KEKOVIĆ
  4. STAŠA BERATOVIĆ
  5. ANASTASIJA DOBRILOVIĆ
  6. DANICA MIHALJEVIĆ
  7. RELJA MRVALJEVIĆ
  8. NIKOLA POPOVIĆ
  9. ALEKSA POTPARA
  10. IVONA BJELANOVIĆ
  11. SOFIJA ĐUROVIĆ
  12. NASTASJA GLUŠČEVIĆ
  13. MORENA MARKOVIĆ
  14. NATALIJA MIĆUNOVIĆ
  15. FILIP MIRANOVIĆ
  16. PETAR TABAŠ
  17. UNA VOJVODIĆ
  18. MATIJA VRANEŠ
  19. ANDREA BRAJOVIĆ
  20. NAĐA KLIKOVAC
  21. MILICA BULATOVIĆ
  22. DRAŠKO GUJIĆ
  23. ALEKSANDRA MIRANOVIĆ
  24. KATARINA NOVAKOVIĆ
  25. KSENIJA STRUGAR

 

OŠ „MARKO MILJANOV“

 

  1. LANA GARČEVIĆ
  2. FILIP IVEZIĆ
  3. ANDREA ALETIĆ
  4. VLADANA DABOVIĆ
  5. MARIJA POPOVIĆ
  6. IRINA VUJOŠEVIĆ
  7. NINA VUKČEVIĆ

 

 

OŠ „OKTOIH“

1. STAŠA BOŠKOVIĆ

2. MILICA JOVIĆEVIĆ

3. LANA LAZAREVIĆ

4 . ILHAN KURPEJOVIĆ

5. NEVENA ADŽIĆ

   6. JANA BEČANOVIĆ

7. RADOVAN KAŽIĆ

8. MARKO KNEŽEVIĆ

9. MAŠA ROVČANIN

10. KRISTINA ŠABAN

11. ALEKSA ŠLJIVANČANIN

OŠ „Božidar Vuković Podgoričanin“

  1. ALMIN RADONČIĆ
  2. ILIJA FATIĆ
  3. STANKO VUJADINOVIĆ
  4. ĐORĐE RADOVIĆ
  5. AJLA MALEVIĆ
  6. ZLATAN TOSKIĆ
  7. MIA ŠARČEVIĆ
  8. ANASTASIJA VLAHOVIĆ

 

OŠ „VUK KARADŽIĆ“

  1. VLADIMIR ĐURAŠIĆ
  2. ANDREA VUKČEVIĆ
  3. NEVENA ĐUROVIĆ
  4. VASILISA ILINČIĆ
  5. KSENIJA KRIVOKAPIĆ
  6. TOMISLAV PRELEVIĆ
  7. JANA CICMIL
  8. SARA ĐOKOVIĆ
  9. KRISTINA MRKIĆ
  10. NOVAK NOVAKOVIĆ
  11. MILICA PIŠTALO

 

OŠ „MAHMUT LEKIĆ“

  1. LEA SINISHTAJ
  2. MERITA DUKAJ
  3. MONIKA DEDVUKAJ
  4. TEUTA LULGJURAJ
  5. ALBIN NIKPRELAJ
  6. KRISTJAN ĐOLEVIĆ
  7. NIKOLINA DUŠEVIĆ
  8. KRISTIJANA DJONAJ
  9. ANDREA CAMAJ
  10. ILIRIANA CAMAJ
  11. MENSURA DREŠEVIĆ
  12. SELMAN MICOVIĆ
  13. ALDIN SOFTIĆ
  14. ALMIR MUHOVIĆ
  15. LEJLA BIBULJICA
  16. ELMEDINA MUŠANOVIĆ
  17. ELDIN MICOVIĆ
  18. KENAN KALUĐERČIĆ
  19. RAFAELA DUŠEVIĆ

 

OŠ „ZARIJA VUJOŠEVIĆ“

1. SARA RADOVIĆ

 2. LAZAR RAIČEVIĆ

 3. STEFAN NIKČEVIĆ

 4. MAGDALENA MARAŠ

 5. LANA VUJOŠEVIĆ

 

OŠ „MILAN VUKOTIĆ“

  1. ANJA PANIĆ
  2. VALERIJA CAVNIĆ
  3. VOJIN CAVNIĆ
  4. VELJKO LUKAČEVIĆ
  5. PAVLE MARKUŠ
  6. MILICA RADINOVIĆ
  7. ANDRIJA ĐUROVIĆ
  8. NEMANJA REŠETAR
  9. IVONA ULIĆEVIĆ
  10. NIKOLINA DAMJANOVIĆ

 

OŠ „DR DRAGIŠA IVANOVIĆ“

  1. ANA ĐUKIĆ
  2. ANDREJ IVANIŠEVIĆ
  3. BORIS IVANOVIĆ
  4. SANJA MILOŠEVIĆ
  5. JOVANA RAJKOVIĆ
  6. ANA VUJISIĆ
  7. VALENTINA PAVIĆEVIĆ
  8. IVONA KRIVOKAPIĆ
  9. VIKTORIJA ŠĆEPOVIĆ
  10. IVANA FURTULA
  11. TIHOMIR MILADINOVIĆ
  12. MATIJA ĐUKIĆ
  13. LABUD IVANOVIĆ
  14. TEA BOJOVIĆ
  15. MIA DRAGOVIĆ
  16. ANJA POPOVIĆ
  17. SAŠA JOVANOVIĆ 
  18. PAVLE MILIKIĆ
  19. IVA PETROVIĆ
  20. MARIJANA ŠĆEPANOVIĆ

 

OŠ „VLADO MILIĆ“

  1. BORIS MUGOŠA
  2. MILAN LEOVAC
  3. ANDREA KALEZIĆ

 

OŠ „SUTJESKA“

  1. IVONA BANOVIĆ
  2. MAJDA LAČEVIĆ
  3. LANA LJEŠKOVIĆ
  4. ANDREA PRELEVIĆ
  5. ANIKA BRACOVIĆ
  6. VLADIMIR LJUMOVIĆ
  7. ANJA MIJOVIĆ
  8. VELJKO OBRADOVIĆ
  9. BORIS PANTOVIĆ
  10. NIKOLA POTPARA
  11. PETRA RAIČEVIĆ
  12. DAVID TOŠIĆ
  13. JELENA VUKČEVIĆ
  14. MILO BRNOVIĆ
  15. DANIJEL LUKIĆ
  16. FILIP MIJANOVIĆ
  17. JANA RADUNOVIĆ
  18. ANDRIJA RAŽNATOVIĆ
  19. NAĐA VUKČEVIĆ
  20. KATARINA ŽUGIĆ
  21. NIKOLINA VUKČEVIĆ
  22. TIHANA GOLOVIĆ
  23. ANDRIJA MUJOVIĆ
  24. STAŠA RADUNOVIĆ
  25. MIA POPOVIĆ
  26. LUKA MAROJEVIĆ
  27. VJERA BULATOVIĆ

 

OŠ „ŠTAMPAR MAKARIJE“

  1. KSENIJA BRINIĆ
  2. IVA BURIĆ
  3. MILENA ĆETKOVIĆ
  4. NAĐA GLOBAREVIĆ
  5. JELENA IVANOVIĆ
  6. ANDRIJA JOKSIMOVIĆ
  7. SOFIJA KALUĐEROVIĆ
  8. ANJA KNEŽEVIĆ
  9. JOVAN KOVAČEVIĆ
  10. ANDREA LUTOVAC
  11. KSENIJA MUSIĆ
  12. MIA RADUNOVIĆ
  13. IVA VUJOŠEVIĆ
  14. ANĐELA VULIĆ
  15. NEMANJA DURKOVIĆ
  16. TAMARA KADOVIĆ
  17. IVA RADEVIĆ
  18. ISKRA ZEKOVIĆ
  19. LJUBOMIR BULATOVIĆ
  20. FILIP DOMAZETOVIĆ
  21. SAVA DREKALOVIĆ
  22. IGOR ĐORĐEVIĆ
  23. BOJANA GLIGOROV
  24. NAĐA KALUĐEROVIĆ
  25. LANA KOLAŠINAC
  26. NIKOLA POPOVIĆ
  27. TARA POPOVIĆ
  28. VASILIJE RADUNOVIĆ
  29. BODIN ŠARANOVIĆ
  30. LAZAR VLAHOVIĆ
  31. SAŠA ŽIVALJEVIĆ
  32. ANJA ĆIROVIĆ
  33. ILIJA IVANOV
  34. ELDIN KAJEVIĆ
  35. ALEKSA PAVIĆEVIĆ
  36. KSENIJA RAONIĆ
  37. LUKA LEKIĆ
  38. LEA SENIĆ
  39. MILICA VUJOŠEVIĆ
  40. MILICA VUJOVIĆ
  41. DEJANA BLAGOJEVIĆ
  42. JANA BOLJEVIĆ
  43. OGNJEN BRNOVIĆ
  44. MAŠA KUZMANOVIĆ
  45. ANJA ŽIVANOVIĆ

 

OŠ „BRANKO BOŽOVIĆ“

  1. SANJA BERILAŽIĆ
  2. ALEKSA ĆETKOVIĆ
  3. ALEKSANDRA MILIKIĆ
  4. ALEKSA PAVIĆEVIĆ
  5. ŽELJKA ROVČANIN
  6. ZORANA ZLAJIĆ
  7. IVANA BULATOVIĆ
  8. ANJA MILIĆ
  9. ANĐELA GLIGOROVIĆ
  10. TEODORA RADUNOVIĆ
  11. NIKOLETA SOŠIĆ
  12. ANASTASIJA ADŽIĆ
  13. LUKA DUTINA
  14. DARIO ŠALJANIN
  15. LUKA ŠUTOVIĆ
  16. MARA MARTINOVIĆ
  17. ANDREJA VUJOVIĆ
  18. ISIDORA MUJOVIĆ
  19. OLGA BULATOVIĆ

 

OŠ „MILORAD MUSA BURZAN“

  1. JOVANA KALEZIĆ
  2. MINA KRPULJEVIĆ
  3. MARIJA ŠIŠEVIĆ
  4. ANASTASIJA BULATOVIĆ
  5. MATIJA ĆOROVIĆ
  6. JOVAN KRIVOKAPIĆ
  7. IVA MARTINOVIĆ
  8. DANILO RAIČKOVIĆ
  9. TIJANA SVRKOTA
  10. IVA VUKAŠINOVIĆ
  11. MARIJA ČABARKAPA
  12. BOŽANA ĐURIŠIĆ
  13. VLADO MARKOVIĆ
  14. PETAR MICEVSKI
  15. LARA PEJOVIĆ
  16. ANDREA PEŠIĆ
  17. JANA VUJOVIĆ
  18. MILICA AŠANIN
  19. UROŠ BAJIĆ
  20. DANICA BOJIĆ
  21. BOGDAN DANILOVIĆ
  22. DIMITRIJE GUZINA
  23. NEMANJA KAVARIĆ
  24. ISKRA KLIKOVAC
  25. NIKOLINA LUKIĆ
  26. IVA ROGANOVIĆ
  27. NAĐA MATKOVIĆ
  28. ANĐELA ĐURANOVIĆ
  29. DANILO ŠABOVIĆ

 

OŠ „21. MAJ“

  1. MILICA DOŠENOVIĆ
  2. LAURA KENTERA
  3. LAZAR MILUTINOVIĆ
  4. ANA MIŠOVIĆ
  5. SABAHUDIN ŠARKIĆ
  6. VUKAN ANĐELIĆ
  7. JANA BOŽOVIĆ
  8. BERNA ČIKIĆ
  9. ITANA ĐURIČANIN
  10. RISTO PEJOVIĆ
  11. STEFAN STIJEPOVIĆ
  12. STAŠA BOJANOVIĆ
  13. NAĐA DRAGIŠIĆ
  14. MAŠA MIJATOVIĆ
  15. JELENA ZARUBICA
  16. TEODORA ZARUBICA
  17. DAMJAN STANIŠIĆ

 

Objavljen je i spisak učenika koji su osvojili I, II, III i IV mjesto na državnim takmičenjima osnovnih škola.

OŠ „Pavle Rovinski“

  • BOJANA ŽIŽIĆ- za osvojeno II mjesto iz ruskog jezika

-      KSENIJA DESPOT - za osvojeno II mjesto iz biologije

OŠ „SUTJESKA“

  • DAVID TOŠIĆ- za osvojeno II mjesto iz fizike
  • MARGITA BLAGOJEVIĆ- za osvojeno I mjesto iz engleskog jezika

 

OŠ „RADOJICA PEROVIĆ“

  • MILICA ĐOKOVIĆ - za osvojeno II mjesto iz francuskog jezika
  • LUKA RISTANOVIĆ - za osvojeno III mjesto iz fizike

 

OŠ „MILORAD MUSA BURZAN“

- UROŠ BAJIĆ- za osvojeno III mjesto iz engleskog jezika

 

OŠ „ŠTAMPAR MAKARIJE“

  • ILIJA IVANOV- za osvojeno II mjesto iz engleskog jezika
  • MILICA VUJOŠEVIĆ- za osvojeno III mjesto iz  francuskog jezika
is_sponsored
0
FOTO PRICHA
Off
slika_video_zamjena
Off

Komentari