Čelsi demolirao Dinamo Kijev, Napoli izgubio, ali ide dalje, lud meč u Krasnodaru

14/03/2019 - 20:52
195 pregleda

Fudbaleri Čelsija, Napolija i Krasnodara plasirali su se večeras u četvrtfinale Lige Evrope.

Foto

Čelsi je večeras u Kijevu savladao Dinamo sa 5:0, u prvom meču u Lonodnu su slavili 3:0 i ukupnim rezultatom 7:0 prošli u četvrtfinale.

Golove za "Plavce" u Kijevu večeras su postigli Olivije Žiru (tri), Markos Alonso i Hadson Odoi.

Napoli je večeras u Salcburgu poražen od istoimene ekipe 3:1, ali je prošle sedmice slavio kod kuće sa 3:0 i otišao među osam najboljih. Gosti su vodili golom Milika, ali je domaći sastav do preokreta došao golovima Dabura, Gulbrandsena i Leitgeb.

Krasnodar je kod kuće odigrao 1:1 sa Valensijom. Španski tim je u prvom meču slavio sa 2:1 na "Mestalji" i ide dalje. Domaći su poveli u 85. minutu kada je sjajan gol postigao Sulejmanov, ali je "Slijepe miševe" spasio Gedeš u 93. minutu.