1

Milan ispustio prednost u 91. minutu, Ronaldo sa penala donio remi Juveu pred revanš

13/02/2020 - 22:51
305 pregleda

Fudbaleri Juventusa odigrali su 1:1 sa Milanom u gostima u prvom meču polufinala Kupa Italije.

Foto

Dobar meč viđen je na "San Siru", a odluka će pasti u revanšu koji se četvrtog marta igra u Torinu.

U prvom  poluvremenu najbolju šansu propustio je Juventus i to preko Huana Kvadrada, ali je dobro intervenisao Đanluiđi Donaruma.

U nastavku Milan je bio znatno ofanzivniji, a do gola "Rosoneri" su stigli u 61. minutu kada je pogodio Ante Rebić na asistenciju Samija Kastiljeha.

Milan je u 72. minutu ostao sa igračem manje kada je isključen Teo Ernandez zbog drugog žutog kartona.

Juventus je do remija došao u 91. minutu kada je Kristijano Ronaldo realizovao penal koji je prije toga skrivio Davide Kalabrija zbog igranja rukom u šesnaestercu.

Revanš će, dakle, dati konačan odgovor, a čini se da je sada Juve bliži prolasku u finale.