1

Prštalo u Torinu, Italija u finišu slomila Bosnu, sjajan gol Insinjea

11/06/2019 - 22:40
233 pregleda

Fudbaleri Bosne i Hercegovine poraženi su od Italije u Torinu 2:1 u meču četvrtog kola grupe J kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Foto

Odličan meč viđen je na stadionu Juventusa, dosta šansi na obje strane i odlični golovi.

Bosna je povela u 32. minutu kada je pogodio Edin Džeko na odlično dodavanje Višća.

Italija je do remija došla u 49. minutu kada je Lorenco Insinje sjajnim volejom postigao pogodak nakon akcije iz kornera i dodavanja Bernardeskija.

Prije i poslije toga vidjeli smo dosta šansi na obje strane, ali su Italijani do sva tri boda došli u 86. minutu kada je pogodio Verati na dodavanje Insinjea.

Italija je prva u grupi J sa 12 bodova, dok je Bosna peta sa četiri boda.

Od ostalih rezultata izdvajamo pobjedu Njemačke nad Estonijom od čak 8:0 u okviru grupe C. Francuska je kao gost savladala Andoru sa 4:0, Island je bio bolji od Turske 2:1, dok su Jermeni slavili na gostovanju Grčkoj 3:2.