1

Seltik slavio na Olimpiku, Standard srušio Ajntraht, PSV razbijen u Austriji

07/11/2019 - 20:50
94 pregleda

Fudbaleri Seltika savladali su Lacio sa 2:1 na Olimpiku u četvrtom kolu grupe E Lige Evrope.

Foto

Lacio je vodio od sedmog minuta golom Ćira Imobilea, ali je poravnanje Seltiku donio Džejms Forest u 38. minutu. Pobjedu škotskom timu obezbijedio je Nčam u 94. minutu.

U istoj grupi Kulž je dobio Ren sa 1:0.

Na tabeli Seltik vodi sa 10 bodova, Kluž ima jedan manje, Lacio samo tri, a Kluž jedan.

Standard iz Liježa je u grupi F nadigrao Ajntraht sa 2:1 kod kuće. Belgijski tim je vodio od 56. minuta golom Vanheuzdena, ali je poravnanje gostima donio Filip Kostić. Ipak, pobjedu domačem timu donio je Lestijen u 94. minutu.

U istoj grupi još juče je Vitorija iz Gimaraeša odigrala sa Arsenalom 1:1.

Arsenal je prvi na tabeli sa 10 bodova, po šest imaju Ajntraht i Frankfurt, a Vitorija jedan.

LASK je u Lincu nakon preokreta savladao PSV sa 4:1 u okviru grupe D. Vodili su gosti golom Švaba u petom minutu, ali je domaćin do potpunog preokreta stigao golovima Ranftla, Frejzera i Klausa (dva).

U toj grupi Sporting je na gostpvanju Rozenborgu slavio sa 2:0 golovima Koatesa i Fernandeša.

Na tabeli vodi Sporting sa devet bodova, drugi je LASK sa sedm, koliko ima i PSV, dok je Rozenborg posljednji sa nula bodova.