1

Siti na krilima Sterlinga slavio na gostovanju Palasu

14/04/2019 - 17:02
59 pregleda

Fudbaleri Mančester sitija savladali su Kristal Palas na gostovanju sa 3:1 u meču 34. kola engleske Premijer lige.

Foto

Siti je došao do bitne pobjede u trci za šampionsku titulu i sada čeka ishod duela između Liverpula i Čelsija.

"Građani" su poveli u 15. minutu kada je pogodio Rahim Sterling na asistenciju Kevina de Brujnea.

Isti igrač udvostručio je vođstvo gostiju golom u 63. minutu, ovoga puta na asistenciju Liroja Sanea.

Palas je do gola došao u 81. minutu kada je srpski internacionalac Luka Milivojević sjajno izveo slobodan udarac i zatresao mrežu aktuelnog šampiona.

Siti je do kraja uvećao vođstvo i to golom Gabija Žezusa u 90. minutu došavši do 83. boda. "Građani" imaju jedan bod više od Liverpula, koji će, kao što smo rekli, odigrati svoj duel sa Čelsijem.

Palas se nalazi na 13. mjestu sa 39 bodova.