CFL: Porazi Sutjeske i Budućnosti, važan trijumf Iskre!

16/05/2018 - 17:30
90 pregleda

Odigrano je svih pet utakmica 34. kola Prve Telekom fudbalske lige Crne Gore.

Foto

Sutjeska je u Pljevljima poražena od Rudara, a neuspjeh je zabilježila i Budućnost na gostovanju Petrovcu.

Nikšićani su u Pljevljima izgubili 2:1, iako su vodili od 80. minuta golom Denkovića. Rudar je do preokreta došao golovima Paunovića u 83. i 86. minutu.

Budućnost je u Petrovcu poražena takođe sa 2:1. Domaći su vodili od 45. minuta golom Kacića, a isti igrač je sa penala povisio na 2:0 u 56. minutu. Budućnost je do počasnog pogotka došla u nadoknadi vremena preko Nikača.

Važan trijumf u borbi za Evropu ostvarila je Zeta koja je na Starom aerodromu bila bolja od Mladosti 3:2, dok je Iskra u borbi za opstanak pobijedila ekipu Grblja sa 2:0 u Radanovićima. Kom je slavio na gostovanju Dečiću sa 3:1.

Tabela: Sutjeska 73, Budućnost 54, Mladost 50, Zeta 48, Rudar 47, Grbalj 44, Iskra 41, Kom 40, OFK Petrovac 37, Dečić 21.