1

Milan izvukao bod, Žiru donio pobjedu Čelsiju, Arsenal i Sporting bez golova

08/11/2018 - 21:18
71 pregleda

Fudbaleri Ajntrahta, Lacija i Čelsija osigurali su plasman u nokaut fazu Lige Evrope.

Foto

Arsenal je dočekao Sporting u meču koji je završio bez golova. Arsenal je pred kraj imao i igrača više pošto je Matje dobio crveni karton, ali ni to nije pomoglo.

Ovim neriješenim rezultatom, Arsenal je prošao u narednu fazu.

U duelu Betisa i Milana nije bilo pobjednika - rezultat je bio 1:1 (1:0).

Lo Selso je doveo domaće u prednost u 12. minutu utakmice, da bi izjednačio Suso u 62. minutu

Ajntrahti je savladao Apolon u gostima 3:2 i zadržao maksimalan učinak nakon četiri kola. Pobjedu domaćinu donijeli su Jović, Gaćinović i Haler.

U istoj grupi Lacio je opet bio bolji od Olimpika 2:1.

Marko Parolo i Hoakin Korea su pogađali za Rimljane, a Florijan Tovan je ublažio poraz gostiju.

Adam Marušić je svih 90 minuta bio na terenu.

Pogotkom Olivijea Žirua, Čelsi je savladao BATE Borisov u gostima 1:0 i ostvario četvrtu pobjedu. Mirko Ivanić je odgledao sa klupe.

Spartak Moskva i Glazgov Rendžers su odigrali meč za pamćenje.

Škoti su čak tri puta vodili 1:0, 2:1 i 3:2, ali je domaćin za 15 minuta drugog poluvremena preokrenuo.