1

Pavićević: Moja ekipa je bila potpuno indisponirana, nedostajalo nam je svega protiv agresivnog protivnika

08/11/2019 - 22:58
486 pregleda

Košarkaši Mornara pretrpjeli su večeras treći abaligaški poraz u 6. rundi regionalnog takmičenja, rezultatom 92:83.

Mihailo Pavicevic, foto: Mornar/Media Pro

Kao u većini slučajeve ove sezone, Barani su u prvom poluvremenu disali za vrat rivalu (39:36), ali je u nastavku došlo do pada u njihovoj igri, koji su domaći iskoristili da se odvoje na sigurnu distancu i mirno iskontrolišu situaciju do kraja susreta.

"Čestitao bih domaćinu na zasluženoj pobjedi. Bile su večeras dvije ekipe na terenu koje su imale drugačiji pristup. Prava timska ekipa je FMP i oni su jedina prava akademija iz koje izlaze igrači, to apostrofiram godinama. Na drugoj strani moja ekipa je večeras bila potpuno indisponirana. Bilo je tu nekih malih perioda igre gdje smo se vraćali, ali to je bilo kratkog daha. Nedostajalo nam je svega protiv ovako agresivne ekipe'', razočaran izdanjem svoje ekipe bio je trener Mihailo Pavićević.

Ekipa Mornara, koji nakon 6 kola u ABA ligi ima polovičan učinak, naredne sedmice dočekuje Zadar pred praznim tribinama zbog incidenta nakon meča sa Cedevita Olimpijom.

piše: Miloš Stijepović