1

Loš početak LŠ, Budućnost u "Morači" izgubila od Bresta!

05/10/2019 - 20:28
427 pregleda

Rukometašice Budućnosti poražene su u "Morači" od Bresta sa 35:32 u prvom kolu grupe C Lige šampiona.

Foto

Težak meč odigrale su izabranice Dragana Adžića i na kraju zahvaljujući lošoj igri u drugom poluvremenu poražene od rivalki iz Francuske.

U prvom poluvremenu Budućnost je većim dijelom imala po 2 ili 3 gola prednosti, ali su se gošće stalno vraćale i disale za vratom crnogorskom šampionu.

Budućnost je na velikom odmoru imala prednost 17:16.

U nastavku gošće dolaze do potpunog preokreta i vode 25:23 nakon nekoliko loše organizovanih napada Budućnosti.

Tim iz Bretanje je u finišu susreta izgledao bolje, imao smireniju završnicu, bolje realizovao napade i sasvim zasluženo stigao do trijumfa.

Francuski tim do pobjede vodile su Ana Gros sa sedam i Paolin Koatan sa šest, dok su po pet golova postigle Monika Kobilinska, Kora Lasar i Evgenija Minevskaja.

Najefikasnija u podgoričkom timu bila je Đurđina Jauković sa osam, dok su Jovanka Radičević i Majda Mehmedović postigle po šest golova.