1

Goleada na "Old Trafordu" i remi Junajteda i Arsenala, Vulvsi šokirali Čelsi

05/12/2018 - 22:55
107 pregleda

Fudbaleri Mančester junajteda i Arsenala odigrali su 2:2 na "Old Trafordu" u 15. kolu engleske Premijer lige.

Foto

Sjajan meč viđen je na stadionu Junajteda, a prvi u vođstvo došli su gosti u 26. minutu kada je pogodio Mustafi.

Samo četiri minuta kasnije Junajted stiže do poravnanja, a pogodak je postigao Marsijal.

Novo vođstvo Arsenalu donio je Lakazet u 68. minutu, ali tek što su krenuli sa centra "Đavoli" su stigli do poravnanja i to zahvaljujući Lingardu. Do kraja susreta nije bilo golova, ali jeste izglednih šansi.

Liverpul je bio uspješan na gostovanju ekipi Barnlija. "Redsi" su slavili 3:1 i to golovima Milnera, Firmina i Šaćirija, dok je jedini strijelac za Barnli bio Kork.

Totenhem je kao domaćin bio bolji od Sautemptona 3:1 golovima Kejna, Lukasa i Sona.

Najveće iznenađenje priredio je Vulverhempton koji je kod kuće savladao Čelsi sa 2:1. Gosti su vodili nakon prvog poluvremena golom Loftus Čika, ali su domaći preokrenuli u nastavku pogocima Himeneza i Džota.

U ostalim mečvima Fulam i Letser su odigrali 1:1, a istim rezultatom završen je i susret Evertona i Njukasla.

Na tabeli vodi Mančester siti sa 41. bodom, Liverpul ima dva manje, dok je Totenhem treći sa 33.