1

Minimalan poraz Sutjeske, Astana slavila sa penala! (VIDEO)

11/07/2018 - 17:51
328 pregleda

Fudbaleri Sutjeske poraženi su od Astane u Kazahstanu sa minimalnih 1:0 u prvom meču prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Foto

Jedini pogodak na meču viđen je u 29. minutu kada je Murtazajev iskoristio penal, prije toga je kazneni udarac skrivio Nemanja Nedić koji je neoprezno startovao u svom šesnaestercu, ačini se da je prestrogo dosuđen penal.

Sutjeska je dobro parirala favorizovanom rivalu, iako su Kazahstanci imali više loptu u svom posjedu i izglednije šanse.

Nikšićani su u drugom poluvremenu uglavnom prijetili iz prekida i tu tražili šansu, ali je Astana lako izlazila na kraj sa igračima našeg šampiona.

Ipak, može se reći da Nikšićani mogu biti zadovoljni rezulztatom bez obzira na poraz, jer u revanšu mogu doći i do iznenađenja.

Revanš će se odigrati za sedam dana u Nikšiću.