1

Rutina Junajteda, Partizan nemoćan na "Old Trafordu"

07/11/2019 - 22:55
266 pregleda

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su Partizan sa 3:0 na "Old Trafordu" u četvrtom kolu grupe L Lige Evrope.

Foto

Junajted je odigrao rutinski i pokazao zašto je u ovom duelu bio veliki favorit.

Domaći su poveli u 22. minutu kada je pogodio Mejson Grinvud na dodavanje Markusa Rašforda.

Junajted do 2:0 dolazi 11. minut akasnije preko Entonija Marsijai pla koji je iskoristio smušenost odbrane Partizana.

Na velikih 3:0 povisio je Rašford u 49. minutu lijepim golom.

U istoj grupi  Az Alkmar je večeras u Kazahstanu savladao Astanu sa ubjedljivih 5:0.

Junajted je prvi na tabeli sa 10 bodova, Az Alkmar ima dva manje, Partizan je do sada sakupio četiri, a Astana je bez bodova.

Partizan u narednom kolu gostuje Az Alkmaru i ako želi da zadrži šanse za prolazak dalje moraće da trijumfuje u Holandiji.